Kontakt

Har du spørgsmål? Så tag endelig kontakt:

Danish Entrepreneurship Festival

Projektleder Catrine Engelgreen

catrine@ffefonden.dk

52 11 66 60

 

Projekt Edison

Programleder Henrik Thise

henrik@ffefonden.dk

31 23 09 96

 

Kickstart Programme

Programleder Beate Laubel Boysen

beate@ffefonden.dk

40 33 00 14

 

Da Vinci

Programleder Pernille Broløs Rasmussen

pernille@ffefonden.dk

21 34 31 13

 

Idékonkurrencen, grundskole

Programleder Mette Meulengracht Jensen

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

 

Idékonkurrencen, ungdomsuddannelser

Programleder Mette Meulengracht Jensen

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

 

Idékonkurrencen, videregående uddannelser

Programleder Carina Hammer

carina@ffe-ye.dk 

24 45 76 75

 

Mikrolegat

Projektleder Tilde Reffstrup

tilde@ffefonden.dk

23 26 96 75