Kontakt

Har du spørgsmål? Så tag endelig kontakt:

Danish Entrepreneurship Festival

Projektleder Agata Hochnowska

agata@ffefonden.dk

31 47 95 64

 

Projekt Edison

Programleder Henrik Thise

henrik@ffefonden.dk

31 23 09 96

 

Kickstart Programme

Programleder Camilla Ryge Leth

camilla@ffefonden.dk

23 39 96 75

 

Tech Innovation Programme

Tidl. Da Vinci konkurrence

Programleder Pernille Broløs Rasmussen

pernille@ffefonden.dk

21 34 31 13

 

Idékonkurrencen, grundskole

Programleder Mette Meulengracht Jensen

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

 

Business Mind Programme

Tidl. Idékonkurrencen, Ungdomsuddannelse

Programleder Mette Meulengracht Jensen

mettem@ffefonden.dk

31 27 32 12

 

Idékonkurrencen, videregående uddannelser

Chef for forskning, analyse & vidergående uddannelser, Emilie Normann

emilie@ffe-ye.dk 

24 45 76 75

 

Mikrolegat

Projektleder Tilde Reffstrup

tilde@ffefonden.dk

23 26 96 75